Ako získať príspevok na rekreáciu?

Využite jednoduchý systém poskytnutia príspevku na rekreáciu prostredníctvom spracovania účtovných dokladov. Teraz aj cez obľúbený Booking.com. Systém Callio Rekre prináša prehľadný spôsob manažmentu príspevkov na rekreáciu tak pre zamestnanca ako aj zamestnávateľa.

Pred využitým systému Callio Rekre prosím informujte svojho zamestnávateľa, že máte záujem využiť automatické spracovanie prostredníctvom systému Callio Rekre.

KROK 1

Vyhľadajte si ubytovanie

Vyhľadajte si na stránke pobyt zadaním želanej lokality a termínu, v ktorom by ste chceli cestovať. Inšpirujte sa našimi odporúčaniami v časti Tipy, Hotely, Destinácie alebo Last Minute alebo našimi top dovolenkovými tipmi.

KROK 2

Booking.com

Po presmerovaní na stránku Booking.com potvrďte svoju rezerváciu. Uhraďte ju svojou platobnou kartou alebo zaplaťte ubytovaciemu zariadeniu priamo na mieste. Po skončení pobytu vám príde elektronická faktúra, ktorú si uložíte a nahráte do nášho systému.

KROK 3

Úhrada príspevku

Po skončení vášho pobytu vyplňte formulár dostupný v záložke Nahraj a systém už automaticky zabezpečí úhradu príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa na váš účet.

INFORMÁCIA PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Zamestnávateľ

Systém Callio má pre zamestnávateľa jedinečnú výhodu. Sleduje automaticky celý proces preplácania príspevkov bez nutnosti zásahu zamestnávateľa. Na konci mesiaca dostanete informáciu o celkovom rozsahu využívania rekreačných príspevkov – jednak formou rekreačných poukazov ako aj spracovaním účtovných dokladov. Callio znižuje neefektívnu agendu s overovaním nároku na poskytnutie rekreačného príspevku. Za zamestnávateľa navyše sledujeme aj priebežný stav čerpania príspevku tak, aby nedošlo k jeho prekročeniu.