Vyberte stranu

Zrušili vám dovolenku v Karibiku, do Ázie sa nedostanete, lety do Ameriky sa nekonajú a máte obavu cestovať aj do tradičných destinácií, akými sú Chorvátsko či Grécko? Nevešajte hlavu. Užívajte si Slovensko. Zo všetkých strán posledné dni počúvate, aké je Slovensko nádherné a kam by ste chodili, keď nemáte poriadne preskúmanú rodnú zem. Je to úplná pravda a aj preto sa dnes na Slovensko mrkneme ešte neopozeraným objektívom. Objavte divy Slovenska v rámci ubytovania – či už sú luxusné vybavením, majú nádherný výhľad, sú dizajnovo zariadené alebo sa ocitnete v chalúpkach, v akých žili naši predkovia…

Na Slovensku po slovensky

Aj pobyt v malebnej slovenskej chalúpke vám môže doslova vyraziť dych. Presvedčte sa sami, aký pocit vo vás vyvoláva očarujúce Penzión Starý Hostinec. Zo stien na vás dýchajú tradície a dokážete pocítiť na vlastnej koži patinu histórie aj v krásne zmodernizovanom prostredí.

Ako v paláci

Čo by ste povedali na čalúnené historické stoličky, kresielka, nadýchané periny, vysoké postele ako pre princeznú na hrášku… Čo by ste povedali na to, keby ste na chvíľu bývali aspoň v malej komnate. Tipy pre vás: Penzión Vila Mery v Poprade alebo Penzión Benátky v Piešťanoch.

Apartmány v Airbnb štýle

Ak máte radi výlety v štýle spontánnej kúpy leteniek a neplánovaného odchodu na predĺžený víkend, skúste to spraviť aj na Slovensku. Na výletoch by ste v rámci ubytovania určite vyberali štýlové bytíky cez Airbnb, kde je možné občas nájsť skutočné skvosty za pár eur. Zahrajte sa na hľadanie najkrajšieho apartmánu aj tu u nás. Inšpiráciou vám môžu byť: Panorama Apartments Trenčín, Aplend Vila Beatrice v Tatranskej Lomnici alebo City Apartment Poprad.

Pobyt ako v galérii

Pri hľadaní ubytovania natrafíte naozaj na krásne miesta zariadené v rôznorodých štýloch. Ak však inklinujete k umeniu, našli sme niekoľko atraktívnych apartmánov, v ktorých sa budete cítiť ako v galérii. Navštívte Apartman Patris 33 v Tatranskej Štrbe alebo Drevodom na Liptove v lokalite Gôtovany.

Všade dobre, doma najlepšie

Nemyslíme to tak, aby ste sedeli zatvorení celé leto u seba v obývačke, ale – preskúmali ste niekedy poriadne mestá a obce blízko vášho bydliska? Pochodili ste si pamiatky, múzeá, prírodné krásy vo svojom okolí? Zahrajte sa na sprievodcu sami pre seba. A nájdite čaro aj vo vlastnom príbytku – kúpte si novú dekoráciu, kvetinu, preorganizujte nábytok, objednajte si večeru a nalejte dobré víno. Skúste zažiť dovolenku so sebou u seba doma. 🙂 Čo poviete na návštevu hlavného mesta Bratislavy alebo metropoly východu, Košíc? Odporúčame Apartmány VIP, ktoré sa nachádzajú v centre vedľa Michalskej veže a necelých 600 metrov od Bratislavského hradu. V Košiciach po potulkách mestom môžete zložiť hlavu v Penzióne Set, odkiaľ je napríklad Katedrála svätej Alžbety vzdialená iba 2,7 km.

Neopakovateľné výhľady

Čo môže viac zosobňovať slovenskú hrdosť, ako pohľad na majestátnu krásu našich hôr? Skúste Apartment Luna či Apartmán s výhľadom na Lomnický štít v Tatranskej Lomnici, pohľad z okna na týchto miestach vám vskutku vyrazí dych. Nad Villou Danielov Dom sa zasa veľkolepo týči Gerlachovský štít. Tomu sa povie luxus po slovensky!

Naservírovaný luxus

Skutočne luxusné ubytovanie má na Slovensku výhodu – v porovnaní s Dubajom je stále celkom cenovo dostupné.Vyhodiť z kopýtka si môžete napríklad v Apartmánoch LIANA Hrebienok C 106,C 107 a C 206, ktoré sa nachádzajú v srdci Starého Smokovca vo Vysokých Tatrách, iba 140 metrov pešo od zubačky na vrch Hrebienok a 3 minúty chôdze od železničnej stanice Starý Smokovec.

Nevybrali ste si? Máme ďalšie možnosti!

Fantastické miesta, čo poviete? Ak ste sa zatiaľ nerozhodli, máme pre vás takmer 2000 ďalších overených tipov na prekrásne ubytovanie, z ktorých si nebudete vedieť vybrať. Ostaňte dovolenkovať doma, na Slovensku.